• BETON DELME & KESME HİZMETLERİ
  • POLİÜRETAN ENJEKSİYON HİZMETLERİ
  • EPOKSİ ÇATLAK ENJEKSİYONU HİZMETLERİ
  • ANKRAJ SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Hanbey Yapı ve Ankraj San. Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Başladığı yıldan bu yana, insan değerini ön plan tutmayı, dahil olduğu her projede farklılık ve yenilik yaratmayı, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, inşaat tekniklerinde kalite ve sağlamlığı ilke edinmeyi benimseyen şirketimiz; beton kesme ve delme, ankraj sistemleri, poliüretan enjeksiyon ve epoksi çatlak enjeksiyonu konularında hizmet vermektedir.

Faaliyet Alanlarımız

Beton Delme ve Kesme

Ø20-Ø500 mm arasında sıfır vibrasyonla, zedelemeden istenen yer, şekil ve büyüklükte, sessiz, demir donatısı ile birlikte istediğiniz satıhta (düşey, dikey, yatay) ve açıda duvarda, tavanda, yerde, çatıda, balkonda, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı için karot delme teknolojisinden yararlanılır.

Poliüretan Enjeksiyon

Su basıncının yüksek olmadığı ve göreceli olarak az su sızdıran su depolarında, garaj bölgelerinde, bodrum katlarda, asansör kuyularında vb. yerlerde su ile reaksiyona girerek şişebilen ve sızıntıları kesmeye yönelik tek bileşenli poliüretan enjeksiyon reçinesi ve sistemi kullanılmaktadır.

Epoksi Çatlak Enjeksiyonu

Çatlak enjeksiyonu; hasar görmüş yapıların, tarihi binaların kiriş, kolon, perde, bağlantı noktalarındaki muhtelif noktalarının reçineli enjeksiyonla yapıştırılıp mukavemet arttırımı bu onarımın amacıdır. Yapılarda çatlamış kesitlerine özel yapı kimyasalları enjekte edilerek taşıyıcılık sürekli hale getirilir.

Ankraj Sistemleri

Hasar görmemiş yapıların olası bir depreme dayanıklı hale getirilmesi için mukavemetinin ve taşıma kapasitesinin arttırılmasına yapı güçlendirme denmektedir. Yapılarda kolon, kiriş, zemin gibi taşıyıcı elemanların yeterli taşıyıcı değerlere ulaşması için yapılan çalışmaların tümünü kapsar.